Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Aparaty fotograficzne
Autor Wiadomość
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
  Wysłany: 2008-12-03, 17:15   Aparaty fotograficzne

Witam!
Chcialbym sie was poradzic na temat aparatu fotograficznego.Zamierzam wkoncu cos kupic .Interesuja mnie aparaty w cenie od 200-300 zl. Wypatrzylem na allegro taki model:BenQ E1050 10Mpix. Co o nim sadzicie??
 
 
Monia 
Monika26


Województwo: opolskie
Pomogła: 6 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: gogolin
Wysłany: 2008-12-03, 19:37   

robi11 wiesz co wstrzymaj sie z kupnem i dozbieraj na cos lepszego.Ja też tak zrobiłam ze kupiłam na allegro aparat za 280zł i powiem Ci szczerze zabawki dla dzieci sa lepiej zrobione.
Jeżeli masz mozliwość to dozbieraj do ok 600zł lub jak da rade do tysiaka i kup coś porzadnego bo bedziesz żałował i dwa razy stracisz.Ja tez tak potem poczekałam i kupiłam sony cyberschot h5 dla mnie swietny fotografuje nim ptaki,zwierzeta dosłownie wszystko.Oczywiscie sa juz lepsze modele z tego wydania z panasonica lumix tez są swietne aparaty maja dobra optyke,polecam tez olympusy ale patrz by nie trzeba było ustawiać kontrastu itp rzeczy bo obiekt nie bedzie czekał az ustawisz
_________________
http://picasaweb.google.p...t/MojaEgzotyka#
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-03, 20:29   

Monia dzieki za rade ;)
No tylko ze ja nie potrzebuje jakiegos tam super wypasionego aparatu :P Nie mam tam jakis potrzeb specjalnych ;) Chce cos kupic min innymi po to zeby sie pochwalic moimi kurkami na tym forum :D A zeby zrobic im zdjecia to wystarczy jakis zwykly tani aparacik.Wiem ze takie tanie aparaty sa "dziadoskie" ale coz..Chcialem sie tylko poradzic jaki bylby najlepszy z takich tanszych... budzet tez mam troche ograniczony...
Ostatnio zmieniony przez robi11 2008-12-03, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Monia 
Monika26


Województwo: opolskie
Pomogła: 6 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: gogolin
Wysłany: 2008-12-04, 15:19   

w sumie masz racje ale kurka tez nie czeka aż sobie wszystko poustawiasz.zobacz sobie jeszcze kodaki sa dosyc tanie niektóre modele i całkiem dobre moje poczatki tez były kodakiem 3,2mpix ale powiem ze fotki były super.teraz jest wiecej lepszych dostepnych modeli za mała kase i lepsze funkcje.poczytaj jeszcze z innych firm bo ja z benQ jeszcze nie miałam doczynienia ani moi znajomi.pozdrawiam.
_________________
http://picasaweb.google.p...t/MojaEgzotyka#
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-04, 19:31   

No rzeczywiscie kodak ma ciekawe modele w cenie ktora by mi odpowiadala.A co sadzisz o aparatach firmy panasonic?? tez wydaja sie byc przedniej marki...
Ostatnio zmieniony przez robi11 2008-12-04, 19:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Monia 
Monika26


Województwo: opolskie
Pomogła: 6 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: gogolin
Wysłany: 2008-12-04, 20:22   

tak firma panasonic ma też dobre aparaty szczegulnie dobre szkło.zobacz w media markt tam teraz sa promocje swiateczne i moze cos wybierzesz dla siebie i przy okazji jest tam mozliwosc dotyku aparatu zobaczysz jak leży w rece i wogóle to tez jest ważne.lepiej kupowac cos co mozesz dotknac i dokładnie obejrzec.
_________________
http://picasaweb.google.p...t/MojaEgzotyka#
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-04, 20:41   

No wlasnie dlatego sie pytam o nie :d Nawet ciekawe promocje tam sa... W przyszlym tygodniu sie tam wybiore i napewno cos kupie :D Dzieki za rady Monia
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12