Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sylwestrowa noc.
Autor Wiadomość
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-31, 11:01   

Kury bardzo boją sie takich większych ptaków.Gołąb siedział na dachu mojego kurnika to panika była tak jak by lis się pojawił :diabel:: Z jastrzębiem podobnie kogut da znać i wszystkie chowają sie gdzie tylko mogą. Ale zauważyłem też ze np jak chodzą sobie po łące i przechodzi obok nich kot to one zamisat uciekać to jeszcze bardziej się do niego zbliżają i z gdakaniem badają co to jest.Bardzo dziwne zachowanie :hmm: A gdyby to np byl lis 8) :?:
 
 
Hodowca drobiu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-31, 11:18   

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem hehee.Jakby kura się coraz bardziej zbliżała i byłby to lis to napewno na pamiątke zostawiłby kilka piór.hehee :D
 
 
kowal 
mięsożerca



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 164
Skąd: ostrołęckie
Wysłany: 2008-12-31, 11:29   

mam dwa koty,burego i czarnego.gdy bury chodzi koło kur to nie ma u nich żadnej reakcji ale gdy pojawia się czarny to zaraz panika i gdakanie.zapamiętały czarnego bo gdy były małe to ciągle im dokuczał a bury nie.
prawdopodobnie tak samo było by z lisem.gdy zje pierwszą kurę pozostałe zapamiętają go jako coś czego trzeba się bać.
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-31, 11:42   

U mnie zapamiętały i bedą pamietac i to bardzo bardzo długo... Szególną właśnie uwage zwracają na rudego kota mojego sąsiada... oj wtedy to sie dopiero dzieje :D
 
 
Hodowca drobiu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-01, 01:02   

A oto pierwszy post na tym forum w Nowym Roku-mój post :P :) Wszystkiego Najlepszego i powodzenia w Hodowli drobiu!No to teraz przydziały życzeń dla poszczególnych grup
Dla userów:piszcie dużo,mądrze,tak aby Administracja nie miała problemów :P :d Wszystkiego dobrego! :diabel::
Dla Redaktorów:To samo co dla userów :diabel:: Wszystkiego dobrego!
Dla Zarządu SCP:Powodzenia w hodowli kur czubatych i nie tylko :) Wszystkiego dobrego!
Dla moderatorów:Abyście nie mieli dużo roboty,żebyście nie musieli poprawiać tylu postów ;) Wszystkiego dobrego!
No i i dla naszej kochanej administracji:Żebyście nie dawali tylu ostrzeżeń użytkownikom :diabel:: ,żebyście porządzali tym forum sprawiedliwie,no a tak na marginesie to dużo pracy na forum,bo na Admina trzeba sobie zasłużyć,oczywiście taki żart,czyli odpoczynku i wytrwałości!Wszystkiego dobrego!No to tak ode mnie.
A dla Hodowców,hmmm no cóż mogę powiedzieć...Wszystkiego naj,naj Najlepszego!
Ostatnio zmieniony przez Hodowca drobiu 2009-01-01, 01:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2009-01-01, 14:21   

Wszystkim skaładam serdeczne życzenia w nowym roku. Klubowiczom naszego klubu sukcesów w kurach czubatych ( sam teraz zakupue sobie jeszcze jakieś stadko tych pieknych ptaków :d ). Jak tam wasze zwierzęta po wystrzałowym sylwestzre, moje zniosły go bardzo dobrze.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Hodowca drobiu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-01, 15:04   

A mój pies wszedł na cegły,wskoczył na pustaki i wszedł przez okno do obory.Tak się z niego śmiałem że nie wiem.
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2009-01-01, 17:23   

Moje psy się fajerwerków nie boją, musze uwazaż przy odpalaniu żeby nie dochodziły, bo jak widzą że jakis fajerwerk odpalam to zaraz lecą i prubują go złapać.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Secza 
Secza-Zielononóżkarz



Województwo: dolnośląskie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 749
Skąd: KLISZÓW
Wysłany: 2009-01-02, 15:17   
   Nr Tel.: 609091356


Ciekawe jak o północy zachowywała się moja hodowla? indyki pewnie gulgały jak słyszały huki :d
_________________

ZIELONONÓŻKI
& CZUBATKI DWORSKIE
 
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2009-01-03, 22:18   

Właściwie mi zwierząt szkoda. Przecież im się nie wytłumaczy ,że to tylko rozrywka i z daleka nieskzodliwe. Wydaje to się śmieszne ale niektóre rzeczywiście to przeżywają, szczególnię mam tu na myśli żwierzęta dzikie, taki zwierzak niewie co się dzieje.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14