Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jajka papug falistych lęgi
Autor Wiadomość
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2011-04-15, 16:38   

monika_monik, Z budki nie wyjmujemy pisklaków,czekamy aż same z niej wyjdą.To, ze kopulują to normalne, a że z innym samcem :D też normalne. Falki nie tworzą par stałych.
Jak pisklak wyjdzie z budki,to przebywa najcześciej na dnie i uczy się wspinać i latać pod czujnym okiem tatusia :D
_________________
http://www.garnek.pl/panka
 
 
 
monika_monik 


Województwo: Warminsko-Mazurskie
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 45
Wysłany: 2011-04-17, 09:11   

AL pisklaczek wyszedł dziś z samego rana z budki :d wspina się już po klatce kiedy chciał wejść do budki samica z budki go zaatakowała,czy mogę już zdjąć budkę,bo nie wiem samiczka dalej kopuluje teraz znowu siedzi w budce czy ma zamiar składać kolejne jajka?co powinnam zrobić bo nie wiem.
Jeszcze jedno jak pisałeś tata będzie dbał o niego i będzie go uczył wielu rzeczy w tym też i latania od kiedy mogę otwierać klatkę aby maluch zaczął uczyć się fruwać,bo teraz po mojemu musi opanować wspinanie się po klatce.A i czy mogą wchodzić do klatki z pisklakiem inne papugi.
 
 
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2011-04-17, 09:53   

monika_monik, Budkę możesz usunąć,malucha możesz wyjąć zklatki i pozwolićmu na naukę fruwania w pokoju.Zawsze możesz go złapać i dać do klatki.Ojciec nie uczy młodego fruwać,on go karmi i czuwa nad nim.

Jakie inne ptaki wchodzą do klatki?
_________________
http://www.garnek.pl/panka
 
 
 
monika_monik 


Województwo: Warminsko-Mazurskie
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 45
Wysłany: 2011-04-17, 10:53   

Mam jeszcze inne dwie falki roczne i dwie dorosłe samice nimfy.Nimfy mają swoją klatkę falki z pisklakiem są w drugiej klatce a te roczne falki na czas lęgów odizolowałam do innej klatki,nie wiem czy mogę już wszystkie włożyć jak kiedyś do jednej wielkiej klatki,czyli tylko falki dorosłe te roczne i pisklaczka.
Ostatnio zmieniony przez monika_monik 2011-04-17, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,62 sekundy. Zapytań do SQL: 12