Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolierowe Wspomnienia
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-11, 13:34   Wolierowe Wspomnienia

Co związanego z Woliera magazynem, albo ze stroną lub forum woliery wspominacie najbardziej... albo kogo? albo jaką sytuację?

Śmieszne dziwne itp....


Ja osobiście bardzo dobrze wspominam Jedna z Pierwszych zarejestrowanych tu osub - FASOLA niestety już się nie odzywa i nie zagląda na forum :|

Bardzo dobrze wspominam moje pierwsze spotkanie z "Wolierą" i wogole całe pierwsze spotkanie z KCP. :)
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2008-01-11, 16:07   

Hehe .... :D Jaki fajny temat :D

Pamiętam jak na początku się czaiłam, próbując sie połapać we wszystkim ... w końcu odważyłam się i wylazłam z moimi czubatymi zdobyczami ;)
W porównaniu z wieloma osobami, jestem tu krótko, ale już sporo się za mojej kadencji wydarzyło ... Pamiętam jak miło mi się zrobiło, kiedy okazało się, ze Ania Czarnota też ma konie i nie jestem jedyną na tym forum :D
Pamiętam jak studiowałam posty spicifera, jak elementarz , Dawida ... szkoda, że wszyscy zniknęli z forum:(
Pamiętam , kiedy byłam jeszcze świeżutka i nieco zestresowana i zostałam bardzo ciepło przyjęta przez Łukasza ... Łukaszku :przytul: powinieneś dostać odznakę Forumowego Słoneczka :D

Pamiętam, jak pojawiali się nowi userzy, którzy teraz wrośli w forum i stanowią jego integralną częśc ...

Ostatnie wspomnienia mam niezbyt sympatyczne :? więc wracać do nich nie będę ( a kysz! apage satanas! :D )

W wirtualu czas chyba szybciej płynie :) Niby niewiele go minęło, a jest co powspominac ;)
 
 
Adrian14 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Kuj-Pom
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 230
Skąd: Żołędowo/Bydgoszczy
Wysłany: 2008-01-12, 22:53   

www.woliera.fora.pl To(stare forum) najbardziej kojarzy mi się ze stroną, nawet adres pamiętałem do teraz... :d no i jeszcze Kamil- nieodłączny element :D
Z magazynem kojarzy mi się okładka na której były srebniaki.
 
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2008-01-13, 09:21   

Mi z wolierą najbardziej się kojarzy spotkanie KCP i ogólnie cały ten klub ;) A jeżeli chodzi o forum, to szkoda, że nie ma już niektórych osób, które dużo w nie wnosiły :|
 
 
Edward123 



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 234
Wysłany: 2008-01-13, 17:17   

Jestem na forum 4 miesiące nie mam wielu wspomnień , ale wiem że nigdy nie zapomnę spędzonych tutaj chwil :d :d :d :d Dziękuje wam za ta miłą atmosferę jaka tu panuje . Oby tak dalej ;) ;)
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2008-01-13, 23:09   

Cuniaczek, również Ty tę atmosferę tworzysz i wszyscy , którzy tu są :d :skok:
Ostatnio zmieniony przez Luśka 2008-01-14, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edward123 



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 234
Wysłany: 2008-01-14, 15:15   

Masz rację Luśka :d :d
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2008-01-16, 14:36   

Jak dla mnie największą strata dla tego forum było odejście spiciflera. Podniósł naprawdę merytorycznie poziom tego forum ;)
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-16, 14:43   

Chodziło mi bardziej o wspomnienia jak tu trafiliście - jak was ludzie traktowali jakie były tu wasze poczatki....

A nie rozczulanie się jak by ktoś umarł :hmm:
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Łukasz23 
REDAKTOR



Województwo: Łódzkie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 589
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2008-01-16, 15:16   

rety dopiero dzis dotarłem do tego tematu i przeczytawszy posta Luśki zrobiło mi się gorąco na serduchu uśmiech z ryjka nie zejdzie mi chyba przez najbliższe kilka tygodni Lucha ja Ciebie też i loFiu ja Twoim słoneczkiem Ty moją Gwiazdeczką Ja Was wszystkich bardzo miło wspominam trafiłem tu za sprawką Pana Stanisława do którego udało mi się zdobyć adres e-mail wtedy nie wiedziałem jeszcze o istnieniu czegoś takiego jak forum

najbardziej zapamiętam sobie Mateusza który w moim 1 poście na dzień dobry kropnął mi wielkiego Edita wielkimi czerwonymi literami myślałem że mnie krew zaleje ale przeszło a dziś Mateusz jest moim formowym super extra funflem :skok: Dawid Szikora z którym znaleźliśmy wspólny temat czyli czubatki staropolskie :skok: Kamil któremu wiecznie podsyłałem jakieś fotki do przeróbek non stop trułem mu kapcia :D jednym słowem chłopak miał urwanie głowy :pomocy: ogólnie wszyscy jesteście kochani Rocki Mirass Krzysztofy … Kitosław można tak Was wymieniać w nieskończoność każdemu coś tu zawdzieczam

cmok cmok 1 raz Luśka :uscisk: :ops:
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2008-01-17, 09:03   

Łukasz23 napisał/a:
rety dopiero dzis dotarłem do tego tematu i przeczytawszy posta Luśki zrobiło mi się gorąco na serduchu uśmiech z ryjka nie zejdzie mi chyba przez najbliższe kilka tygodni Lucha ja Ciebie też i loFiu ja Twoim słoneczkiem Ty moją Gwiazdeczką Ja Was wszystkich bardzo miło wspominam trafiłem tu za sprawką Pana Stanisława do którego udało mi się zdobyć adres e-mail wtedy nie wiedziałem jeszcze o istnieniu czegoś takiego jak forum

najbardziej zapamiętam sobie Mateusza który w moim 1 poście na dzień dobry kropnął mi wielkiego Edita wielkimi czerwonymi literami myślałem że mnie krew zaleje ale przeszło a dziś Mateusz jest moim formowym super extra funflem :skok: Dawid Szikora z którym znaleźliśmy wspólny temat czyli czubatki staropolskie :skok: Kamil któremu wiecznie podsyłałem jakieś fotki do przeróbek non stop trułem mu kapcia :D jednym słowem chłopak miał urwanie głowy :pomocy: ogólnie wszyscy jesteście kochani Rocki Mirass Krzysztofy … Kitosław można tak Was wymieniać w nieskończoność każdemu coś tu zawdzieczam

cmok cmok 1 raz Luśka :uscisk: :ops:



A nie mówiłam, ze Forumowe Słoneczko ??? :lol: :przytul:
 
 
collie 


Województwo: Polska
Wiek: 32
Dołączyła: 07 Cze 2008
Posty: 135
Wysłany: 2008-06-13, 14:19   

witam! :) ja jestem krótko na forum wolierki,nie miałam tu zadnych spięć,na (pozwolę sobie napisać) naszym forum jest miła atmosfera i chętnie na nie wchodzę :d ,trafiłam tu całkiem celowo-kupiłam sobie kurki i chciałam zdobyć wiedzę na ich temat na jakimś ciekawym forum
;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12