Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2008-02-03, 12:09   

O kogo moje oczęta widza, Artur, co teraz porabiasz, jak tam twoja hodowla się rozwija?? Sadzę, że małe charty już nieźle podrosły.

A co do anatomii to jak dobrze pójdzie to za kilka tygodni zacznie mi się ten przedmiot. A co do ciekawych przedmiotów, jakie miałem to zalicza się chyba gleboznawstwo oraz botanika i biochemia, na której egzamin właśnie się dokształcam.
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2008-02-03, 13:49   

No dobra, a co dalej planujecie robić po zootechnice?
 
 
djuszes 



Województwo: Wielkopolskie
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-03, 22:22   

po zootechnice można niekoniecznie pracować w zawodzie ;)
można pracować tak naprawdę wszędzie pod warunkiem , oczywiście, że dostaniecie się do danej pracy- firmy :D
 
 
 
Arek1 



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 43
Skąd: okolice Konina
Wysłany: 2008-02-03, 22:43   

Ja trafiłem na zootechnikę z przypadku, ale nie żałuje :) . Na początku miałem inne wyobrażenie o tych studiach, ale….no cóż. Niektóre przedmioty są naprawdę interesujące. Jeszcze nie wiem co po tych studiach będę robił… gdzie znajdę pracę. :hmm:
 
 
 
Jaro 
POLSKIE RASY



Województwo: mazowieckie
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 259
Wysłany: 2008-08-18, 11:13   

Ja studiuję Zootechnikę na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Mimo to, w przyszłości, mam zamiar kontynuować profil liceum: ekonomiczno- administracyjny. Oczywiście matura była z bioli ;) Przedmioty typu: chemia (organiczna i nieorganiczna), biochemia, anatomia, mikrobiologia... przebrnąłem. Niezła jazda była jedynie na Metodach pracy hodowlanej... koszmar. Na szczęście i to za mną :D
_________________
http://www.spis-hodowcow.pl/Jaro
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-08-18, 17:36   

Ja już ukończyłem Informatykę specjalizacja Grafika komp.
A teraz dodatkowo zapisałem się na roczny kurs Grafiki i Web.
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-28, 21:24   

Mam takie pytanko :P Czy studiuje/studiował ktoś z forumowiczów na politechnice krakowskiej??Mam zamiar tam studiowac i chciałbym poznac opinie na temat tejże uczelni..
 
 
Bartek89 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 202
Skąd: Miękinia
Wysłany: 2008-12-28, 23:27   

witam;) mam dwóch kolegów na tej uczelni i obydwoje tak samo odradzają tą uczelnie wszystkim z kim rozmawiają. wg ich opini podejscie do studenta jest poprostu okropne a uczelnia sama w sobie nie niesie ze sobą nic dobrego. np rozmowa wykładowcy ze stentką Pani częsciej otwiera nogi niż książke do matematyki...;/;/ no to o czym tutaj wiecej mówić...
_________________
Bartek
Ostatnio zmieniony przez Bartek89 2008-12-28, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
matias 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 88
Wysłany: 2008-12-29, 09:57   

Bartek89 napisał/a:
np rozmowa wykładowcy ze stentką Pani częsciej otwiera nogi niż książke do matematyki...;/;/ no to o czym tutaj wiecej mówić...


Bo tak jest jak można przekazać wiedzę jak - najlepiej poprzez przysłowiowe dopieczenie studence lub studentowi . efekt murowany wykładowca ma pewnosć że odnajdzie materiały potrzebne do pracy , a student /ka wiedzę zdobędzie
 
 
robi11 


Województwo: Małopolskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-12-29, 11:56   

8) No to rzeczywiście ładną opinie mają... bede sie musiał powaznie zastanowic nad ta uczelnia :hmm:
 
 
przemek89 



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Koło / Lublin
Wysłany: 2008-12-30, 17:53   

a niech ktos cos napisze o uam wydział chemi lub biologii w poznaniu, o uniwersytecie przyrodniczym w lublinie i wrocku oraz o uwm w olsztynie. z gory dzia jezeli ma ktos jakies info co do punktacji (najnizszego progu) tych uczelni tez bylbym wdzieczny :)
_________________
biolog, moze przyszły student weterynarii
 
 
 
adrian_lasek 
REDAKTOR



Województwo: warmińsko- mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 666
Wysłany: 2008-12-30, 18:24   

Ja idę na chemię, ale do Torunia. Olsztyna nie polecam.
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2008-12-30, 18:25   

Ja mogę ci tochę powiedzieć o uwm w Olsztynie, tylko powiedz co chcesz wiedzieć ;) Mam sporo znajomych tam no i często chodzimy tam na zajęcia z klasą.
 
 
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2008-12-30, 21:24   

Ja mogę wam powiedzieć że coś nie coś o Uniwersytecie przyrodniczym z Poznania (była AR). Studiuje na 3 roku rolnictwa i wbrew, opinia nie jest to akademia relaksu, jak niektórzy mówią. Ale jest całkiem sympatycznie, na początku było strasznie, bo wszystkich przerażała statystyka i chemia. Ale jest ok., wszystko po zaliczane i do przodu. W sumie jak się chce to wszystko da się przejść, ale jeśli człowiek sobie wdrukuje do głowy że cos jest trudne albo że wykładowca jest taki owaki to należy brać to wszystko z przymrużeniem oka. I się niepotrzebnie nie denerwować. Na przykład , ja przez pierwszy rok się bardzo przejmowałem i mam od tego sporo siwych włosów, a teraz mi to wszystko lata, przecież wszystko można poprawić.
 
 
przemek89 



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Koło / Lublin
Wysłany: 2009-01-01, 19:44   

nom konkretnie chodzi mi o wykładowców czy sa spoko, czy trudno jest przebrnąc przez rekrutacje oraz o progu rekrutacji np na wydział weterynaryjny albo chemii
_________________
biolog, moze przyszły student weterynarii
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12