Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zarobić a się nie narobić... -CZYLI JAK I GDZIE ZAROBIĆ?
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-02-13, 22:26   Jak zarobić a się nie narobić... -CZYLI JAK I GDZIE ZAROBIĆ?

Jak zarobić a się nie narobić... -CZYLI JAK I GDZIE ZAROBIĆ?

Czyli Metody Dobrego zarobkowania, JAK I GDZIE ZAROBIĆ???



Sporo jest tu młodych ludzi, dla których każdy grosz się liczy... Jakie macie pomysły na zarobienie?


------------------------------------------------------------


liczy się pomysł - ja w tamtym roku chodziłem do lasu i wykopywałem jerzyna z pod śniegu i sprzedawałem na alegro (jej pędy z liśćmi) jeżyna w lesie pod śniegiem nie przemarza - tak przez zimę zarobiłem 600zł

Jeżyna była dla Patyczaków i szarańczy na pokarm , wykorzystałem syt. bo w tamtym roku było mega zimno i nikomu sie nie chciało chodzić do lasu albo jeździć , a ze ja mam las 100metrow od siebie to chodziłem sobie i worki 70 litrowe sprzedawałem po 10 zł i tak sie uzbierało przez całą zimę :)

Liczy sie pomysł - kiedyś pod śmietnikiem przy lesie wolskim znalazłem parę kartonów książek , jakiejś o częstochowie, wyglądało to jak by z drukarni jakiejś wywalili wziął do plecaka tyle ile tylko dałem rady - i sprzedawałem u siebie na wiosce po 4 zł
mówiłem ludzią ze droższa jest podpałka do pieca, a tu za 4 zł maja coś do czytania i podpałkę i tak udało mi sie zarobić niecałe 60 zł

we wakacje chodziłem tez na stare wyrobisko i szukałem skamieniałych muszelek, amonitów itp i na alegro po 2 zł :) i tez ludzie kupowali
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
anna czarnota 
Loża zasłużonych



Województwo: .;...
Pomogła: 6 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 355
Wysłany: 2007-02-13, 22:59   

Na allegro można wszystko sprzedać tylko trzeba dobrze do tego podejść, czasami wystarczy pochodzić po lumpeksach i wyszukać tam coś niepowtarzalnego i wystawić to na allego i można szybko zarobić.
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-03-05, 10:53   

Nikt nie ma pomysłów? :shock:
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2007-03-05, 15:31   

Ja w październiku pochodziłem troche po strychu i znalazłem trche miedzi i aluminium, a że miedź była wtedy droga to troche zarobiłem choc nie było jej strasznie duzo.
_________________


http://puzz.info.pl/?p=ZMr5AZ9DjzbJ
 
 
 
ZYZIO 
rumian



Województwo: mazowieckie
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 36
Skąd: Łosice
  Wysłany: 2007-05-20, 22:20   

nie trzeba aż tak kombinować i wkręcać ludziom kit....
Trzeba pochodzić po okolicznych firmach i po pytać czy nie potrzebują kogoś do pomocy??? Uwierzcie działa i można naprawde dużo więcej zarobić, tyko wtedy trzeba się narobić. zależy też od rodzaju firmy a zajmować się ogrodnictwem zologią to dla wszystkich co tutaj są to nie praca tylko przyjemność :taniec: ........
Ja pracowałem w sklepie rolniczym(pasza, części itp.) i teraz w wakacje też będę tam.
 
 
Łukasz23 
REDAKTOR



Województwo: Łódzkie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 589
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2007-05-21, 07:39   

a ja w dzieciństwie zbierałem zioła jarzębinę głogi róż itd. Potem wszystko suszyłem u babci na strychu a potem to już na skup i kasiurke liczyć noi najważniejszy etap jej wydawanie :D
nie była to ciężka praca ani zbyt dochodowa ale wtedy człowiek nie miał jeszcze takich potrzeb jak dziś wystarczył lizak z 20 gr. i uśmiech od ucha do ucha już się pojawiał
:d
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2007-05-21, 19:28   

ja kiedyś chodziłem z ankietami, ale po zarobieniu 20 zł odpuściłem sobie,
ale za to miałem kupę gratisowych długopisów :diabel::
 
 
lamus2222 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 39
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 103
Wysłany: 2007-07-25, 15:28   

Tu sobie poczutajcie jak zarobic a się nie narobić sam w to sie bawie
http://www.forum.bosko.pl/read.php?49,15288,15288
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-26, 12:12   

lamus2222, i zarobiłeś coś? 8)
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
lamus2222 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 39
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 103
Wysłany: 2007-07-26, 12:24   

brakuje mi 10 centów do 10 dolarów bo od 10 dolarów wypłacają znajomy gra i mówi, że wypłacają tylko trzeba nazbierać jak najwięcej osób to kasa szybko idzie
 
 
Cavvy 



Województwo: Śląskie
Wiek: 33
Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 29
Wysłany: 2007-07-29, 12:43   

Opanowac fotosklepa i wystawiac na allegro szablony na darmowe oprogramowania cms 8-) Mozecie pomyslec ze nikt tego nie kupi a sama sie zdziwilam ile chetnych jest na 'dizajnerskie' wyroby ( Kamil szpera po DA to wie o co i chodzi :D chyba dokladniej byly projekty log dla firm na da podane ale wyszperalam tez i szablony czy inne stronki )
 
 
 
CDRolnik 


Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 71
Wysłany: 2007-07-29, 18:31   

Lamus2222, Czy żeby mieć konto na PayPalu i na AdBux.org treba mieć 18 lat????
 
 
lamus2222 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 39
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 103
Wysłany: 2007-07-30, 10:08   

CDRolmik Nie mam pojęcia ja sam nie założyłem bo mi się nie chce klikać samemu i nie zakładałem kąta ale poczytaj na Internecie coś na pewno pisze gdzieś, koleś mi mówił co mi tą szronkę polecił że przy zakładaniu kąta niepotrzebna jest karta kredytowa bo tam będziesz miał takie coś przy zakładaniu to pominiesz to i konto ponoś założysz tak mi mówił. Dużo na temat tego piszą na różnych stonkach poszukaj sobie na pewno coś tam wyszukasz .
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-01, 20:36   

Podobno dla firmy najważniejsza jest nazwa... ktoś z was ma jakieś ciekawe pomysły na nazwę dla firmy?
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Kamikazi 
REDAKTOR
Ptasia Patriotka



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Cze 2006
Posty: 573
Wysłany: 2007-09-01, 21:34   

Kamilu, nazwa firmy - tak jak i pseudonim usera na forum nie powinny być "z kosmosu". O czymś powinny świadczyć, o czymś informować. Tak jak logo. :)

Np. Mercedes - nazwa pochodzi od imienia ukochanej córki jednej z osób ważnych dla powstania tej firmy a trójramienna gwiazda - znak Mercedesa jest symbolem szybkości itd...
_________________
Kasia

[Ptasi Azyl] [STOP] [Galeria zdjęć] [Galeria rysunków] [Niecodziennik] [Forum Przyroda] [www] [GAPcio]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12